Jar už klope na dvere

<strong>Jar už klope na dvere</strong>

Vytúžená jar je už len kúsok od nás. Tiež sa jej nemôžete dočkať? Tá meteorologická začala už 1. marca a tá astronomická 20. marca o pol 11 večer. Jar bude v prírode všade okolo, ale my máme pre vás skvelý nápad, ako ju čo najskôr dostať k vám domov.

Upratovacia psychológia

Najprv začnite upratovaním. Nie je nutné, aby bolo podrobné. Stačí vyhodiť niečo, čo vám doma už dlho prekáža, a navyše to nepoužívate. Uvidíte tú úľavu.

Vrhnite sa tiež na tie časti domácnosti, do ktorých sa vám pri bežnom upratovaní nechce. Na túto aktivitu sa vám rozhodne bude hodiť 6-dielna upratovacia súprava, ktorá obsahuje metlu, násadu, ručnú kefu, zmeták s lopatkou a toaletnú kefu.

Dokonalú prácu za vás odvedie tyčový vysávač 2 v 1 a dvojkomorový mop, s ktorým vytriete podlahy bez ohýbania a mokrých rúk.

Presvetlite každú miestnosť

Zimnú posteľnú bielizeň môžete odložiť hlboko do skrine. Je čas na tú veselú a svetlú. Čo by ste povedali na posteľnú bielizeň v žltej farbe s motívom motýľov, alebo kvetinovú posteľnú bielizeň s príhodným názvom Jar vo sviežich farbách?

Ozajstnej dokonalej jarnej premeny dosiahnete, ak k luxusnej kvetinovej posteľnej bielizni obstaráte v rovnakom motíve aj závesy na okná.

Farebnú zmenu je dobré previesť v každej miestnosti. Veľmi ľahko prevedieme takú zmenu napríklad pri obrusoch. Vyberať je naozaj z čoho. Umývateľný kvietkovaný obrus využijeme nielen doma, ale aj na záhrade. Obľúbite si určite aj kvetinový obrus odolný proti škvrnám, žakárový kvetinový obrus alebo obrus plný rozkvitnutých azaliek. Ak patríte medzi milovníkov iskerníkov, máme pre vás neodolateľný behúň Iskerník. Na jednofarebné obrusy sa hodia farebné a veselé prestierania s podtáckami s motívom motýľov.

Jarné dekorácie

Veľmi ľahko dostaneme do interiéru jar aj v dekoráciách.

Sviečky používame celoročne, ale mení sa ich vzhľad alebo vzhľad svietnikov. Keramický svietnik v tvare kvetu ruže je ten správny posol jari. Ak čajovú sviečku umiestnite do závesného svietnika s motýľmi, prekvapí vás jedinečná atmosféra. LED dekorácia s kvetinami a kuriatkami je jarná i veľkonočná zároveň.

Na dvere zaveste veselý kvetinový veniec, aby nikto nezostal na pochybách, že u vás doma je už jar.

Oblečte sa do jarného

Keď sme si už tak pekne poupratovali a vyzdobili domov, nezabúdajme na seba. Je dôležité precítiť jar aj  v oblečení. Uvidíte, akú skvelú náladu vám to prinesie.

Rozkvitnuté tričko jarnú náladu rozhodne umocní. K jednofarebnému outfitu sa zase skvele hodí jemná voálová šatka s módnu potlačou.

Elegantný kardigan 2 v 1 si obľúbite nielen pre jeho farby, ale aj preto, že je z nekrčivého materiálu.

Doma môžete mať jar aj na nohách. Tieto dokonalé šľapky s ružami majú extra mäkkú koženú stielku a pohodlný klinový podpätok s príjemným odpružením.

Keď sme si navodili tú správnu atmosféru, nemali by sme zabudnúť ešte na nejakú jarnú sviežu kytičku. Začalo obdobie narcisov a tulipánov a tie vyzerajú naozaj nádherne na každom stole.

Vitaj, jar, medzi nami.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.