Farebná a svieža jar v byte

Farebná a svieža jar v byte

V týchto dňoch viac pobývame doma a máme čas venovať sa vzhľadu svojich domovov. Upratané už určite všetci máme, takže sa môžeme vrhnúť na jarné prejasnenie a prežiarenie našich interiérov. Je známe, že farby a vzory prinášajú do života radosť a dobrú náladu a tu my teraz potrebujeme úplne najviac. K zmene štýlu, vzhľadu a dojmu z bytu či domu nie sú potrebné žiadne veľké investície. Stačí sa pohrať s bytovým textilom, doplnkami a dekoráciami a miestnosti môžu krásne prekuknúť. Skúste to!

Ja som pre Vás dnes vybrala bytový textil s kvetinovými motívmi. Jar si zaslúži rozkvitnúť aj u Vás doma a uvidíte, akú radosť Vám pekný interiér môže urobiť!

Neviem ako Vy, ale ja milujem krásnu posteľnú bielizeň. Trebárs tieto dokonale realistické ruže v plnom kvete na jemnom pozadí vo farbe šampanského. Táto luxusne vyzerajúca posteľná bielizeň z jemného mikrovlákna je mimoriadne kvalitná a príjemná.

Pre milovníkov prírody alebo na chalupu som objavila nádhernú posteľnú bielizeň s pestrou paletou lúčnych kvetov na sýto zelenom podklade. Budete sa v ňom cítiť doslova ako na rozkvitnutej lúke. Mikrovlákno je ľahké, priedušné a veľkou výhodou je tu tiež zapínanie na zips.

Do tretice som vybrala veľmi optimistický dekór v žiarivej žltej farbe s jemným prechodom tónov a nežnými listovými úponkami. Vyzerá ako presvetlené slnkom a dodá dobrú náladu a pozitívnu atmosféru do každej spálne.

Obývaciu izbu alebo kuchyňu môžete osviežiť napríklad pestrým koberčekom. Mňa uchvátil motív pivónií, je nezvyčajný a pôsobí trochu starosvetsky. Ak aj Vy máte radi štýl starého Anglicka, potom ním budete nadšení rovnako ako ja. V kuchyni pred linkou chráni kusový koberec dlažbu pred zanechávaním stôp, príjemne tlmí došľap a tým chráni Vaše kĺby.

Každú kuchyňu v rustikálnom štýle ozdobí tiež dekoratívny vypletaný koberec v krásnych farbách so vzorom slnečníc. Zahreje chladnú podlahu a je protišmykový.

Ideálne na kuchynské okná je určená krátka záclonka z kvalitného saténu  s výšivkou jabloňových kvetov. Elegantný lesk a jemný motív dodá Vašej kuchyni sviežosť a vzdušnosť. Záclona má očká, ktorými len prevlečiete tyč a je povesené. Takto to mám ja osobne najradšej, keď môžem všetko hneď po vybalení použiť a nainštalovať.

Mojím posledným tipom na jarnú dekoráciu je roztomilý a zároveň noblesný zajačik z pravého porcelánu. Pastelová ružová farba a mimoriadny lesk z neho robia očarujúcu ozdobu. Takým darčekom navyše potešíte každú kamarátku.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.