Vpustite do svojej kuchyne jar

Vpustite do svojej kuchyne jar

Jar je v plnom prúde a príroda začína hrať všetkými farbami. Biele snežienky a bledule vystriedali červené tulipány, žlté narcisy a modré krókusy. A tých odtieňov zelenej! Ja touto dobou vždycky dostanem chuť zaobstarať si niečo nového na seba a k tomu navyše pár veselých kuchynských doplnkov vo sviežích farbách.  Vybrala som pre Vás produkty zo štyroch rôznych kategórií. Sú to tie, ktoré už mám doma, alebo sa ich chystám kúpiť. Ďalej tie, ktoré ste si obľúbili Vy sami a samozrejme som zabrúsila aj do horúcich noviniek, ktoré sme pre Vás pripravili na tohtoročnú jar.

Kto by nemal rád dlhé rodinné raňajky, kedy sa neponáhľame a vždycky pri nich prídu na rad vajíčka. Či už namäkko alebo natvrdo, bez tohto pokrmu by proste víkendové rána nemohli existovať. Ale ako to urobiť, aby vajíčka vydržali teplé, než sa nachystá káva, tousty a ďalšie  veci okolo? Vyskúšajte naše termo obaly. Izolujúca vrstva zo styroporu v krásne farebných plastových obaloch zaistí, že Vaše vajíčka zostanú teplé po celú dobu raňajok.

Ďalším báječným nápadom do Vašej kuchyne sú taštičky v tvare tulipánov na príbory a obrúsky. Ak máte radi štýlovo prestretý stôl, tento veselý doplnok bude pre Vás presne to pravé. Poteší nielen dospelých, ale aj deti, ktoré sa vďaka nemu naučia aj niečo o správnom stolovaní.

Tiež milujete ráno k raňajkám čerstvé pečivo? Nemusíte pre neho každý deň behať do obchodu, stačí si rozpiecť staršie kúsky alebo prípadne nejaké polotovary, určené k dopekaniu. Ja používam skvelú bavlnenú termotašku do mikrovlnnej rúry. Pečivo z nej sa nevysuší a je krásne chrumkavé a teplé.

Do mikrovlnnej rúry je určený aj ďalší farebný kuchynský pomocník – miska so vzduchovým ventilom vo veku. Slúži na ohriatie polievok alebo omáčok, ľahko sa zatvára pomocou štyroch klipsov a vďaka ventilu na odvod pary, ohreje Vaše pokrmy rýchlo, efektívne a bezpečne. Dokonale tiež uchová ich arómu. Je vhodná aj k zamrazovaniu, na cesty apod.

Vo sviežej zelenej farbe s kvetinovou potlačou je 4-dielna sada misiek pre bezpečné uchovanie Vašich potravín aj varených pokrmov. Dobre tesní vďaka štyrom klipsom a špeciálnemu okraju, takže sa k jedlu nedostane žiadny vzduch. Chuť aj vôňa zostane zachovaná a ušetrené budú aj Vaše nechty, pretože otváranie je dokonale jednoduché. Misky môžete použiť tiež do mrazničky a mikrovlnnej rúry a ponúkame ich v štyroch rôznych veľkostiach.

Mojím posledným tipom pre jarný vzhľad Vašej kuchyne je táto neodolateľná dóza na sýry. Okrem toho, že skutočne uchová Vaše obľúbené sýry čerstvé a s ich prirodzenou arómou, vyzerá naozaj štýlovo a veselo. Originálna dóza má vnútri vyberateľnú mriežku pre správnu cirkuláciu vzduchu.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.