Ušetrite si prácu v kuchyni

Ušetrite si prácu v kuchyni

Prečítajte si naše tipy na ušetrenie času v kuchyni a nájdite si viac času pre seba.

Nech má každá vec svoje miesto

Roztrieďte všetky potraviny a pomôcky na varenie do príslušných dóz a políc. Najväčším nepriateľom je totiž dezorganizácia, ktorá vás navedie na zmätočné pobehovanie po kuchyni a tak stratíte drahocenný čas. Pre ešte lepšiu organizáciu nalepte na každú dózu štítok s názvom.

Odolné panvice ušetria čas pri riadoch

Siahnite po panviciach s nepriľnavým povrchom a namiesto odmočenia a drhnutia pripálenín sa venujte svojim koníčkom. Zakúpte si napríklad panvice s kameninovým povrchom a možnosťou použitia aj na indukčné varné dosky.

Rýchle upratanie aj počas varenia

Zamerajte sa na upratovanie aj počas varenia a po dokončení obeda si budete môcť spokojne vychutnať čistú kuchyňu. Zadovážte si kefu na omrvinky, ktorá vám rýchlo pomôže s uprataním malých čiastočiek. Na predchádzanie zbytočným škvrnám a pripáleninám si zaobstarajte ochrannú sieťku na panvicu.

Menej pomocníkov s väčším množstvom funkcií

Ušetrite si miesto a čas vďaka multifunkčným pomocníkom do domácnosti. Nahraďte sekáčik, šľahač a ponorný mixér robotom, ktorý zvládne najemno pokrájať zeleninu, vyšľahať sneh a pomôže aj s dokonale jemným pyré.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.