Doslova hrejivý domov

Doslova hrejivý domov

V nevľúdnom zimnom počasí sa človek viac ako inokedy vracia rád domov. Určite to poznáte, blížite sa pochmúrnou ulicou a už sa nemôžete dočkať, až prekročíte prah svojho bytu. Chladnej zime tiež často prispôsobujeme interiér, meníme bytový textil za teplejší, milujeme hrejivé župany, svetre, deky, kožušinové prehozy a koberčeky. Ja som pre Vás dnes vybrala pár báječných produktov, ktoré neprehrejú len Váš domov, ale i Vašu dušu.

Aby ste v chladnom období roku dodali svojmu domovu tu pravú tepelnú pohodu, je potreba sa zameriať nielen na hrejivé materiály ako sú vlna, fleece či kožušina, ale je dôležité využiť tiež správne farby. Určite sami cítite, že teplé odtiene hnedej, červenej a oranžovej sú presne to, čo Vaše bývanie v zime potrebuje.

Skúste teda zatepliť svoju pohovku šikovným napínacím poťahom. Je k dispozícii v rôznych veľkostiach a sytá červená bude do zimného interiéru dokonalá. Poťahy sú maximálne elastické, majú krásnu štruktúru, a navyše sú z vysoko kvalitnej bavlny s prímesou elastanu.

Viete kde líšky dávajú dobrú noc? No predsa na našej deke 😊! Je ideálna na každý deň, pre príjemné podvečerné chvíle pri televízore alebo aj na víkendové zaľahnutie po obede s knižkou, prípadne na slastné zdriemnutie si, ktoré sa z týchto momentov často vyvinie. Flanelovo mäkká deka s roztomilým motívom je krásne hrejivá, veľmi ľahká a skutočne pohodlná. Vďaka prírodným teplým tónom sa bude perfektne hodiť do každého štýlu interiéra.

vankúšPoťahu na pohovku môže smelo konkurovať tento poťah na kreslo z mäkkého fleecu. Nielen, že predĺži životnosť Vášho obľúbeného kúsku nábytku, ale navyše ho, a eventuálne i Vás, úžasne zateplí. A v neposlednom rade tiež perfektne vyzerá. Môžete si vybrať medzi svetlo hnedou a karamelovou farbou.

Už ste niekedy videli LED obraz? Vybrala som pre Vás taký, z ktorého priamo sála magické svetlo sviečok. Je tak skutočné! Romantické zátišie s plápolajúcimi sviečkami je nepriamo osvetlené 5 LED diódami a dokáže navodiť naozaj jedinečnú atmosféru. Rovnako ako LED vankúš s podobným motívom. Obraz aj vankúš fungujú na tužkové batérie a okúzlia nielen Vás, ale aj Vašich hostí.

Presuňme sa teraz z obývačky do spálne. Tam by som Vám pre zimné obdobie doporučila hebkú posteľovú predložku z umelej kožušiny. Nie nič príjemnejšieho než po prebudení vystúpiť priamo na tento hrejivý koberček. A v mäkučkej imitácii kožušiny zahrejú určite svoje chodidlá aj zarytí ochránci zvierat.

A aby sa Vám i krásne ľahalo, našla som pre Vás priamo dokonalé posteľné plachty. Sú napínacie, takže ideálne pružné, rozmerovo stále a predovšetkým: nežehliace. Ich sytá červená farba prehreje každú spálňu.

Čo by to bolo za článok o hrejivých produktoch, keby sa tu neobjavil pekne huňatý a teplý župan, ktorý si oblečiete v kúpelni a už nevyzlečiete. Hebký fleece a oku lahodiaci malinový odtieň červenej sú dva dôvody, ktoré určite rozhodnú o jeho zaobstaraní.

Čo ste si do svojej domácnosti vybrali Vy? Alebo dávate prednosť čaju či niečomu ostrejšiemu?Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.